با عینک خود مهربان باشید


۱-برای سالم نگه داشتن عینک و کسر هزینه ها باید به این نکات توجه کنید . عینک را با دو دست روی صورت قرار دهید تا فشار مساوی به دسته ها وارد شود و از گشاد شدن عینک بخاطر یک دستی زدن و فشار به یک طرف دسته جلوگیری شود .

۲-شستشو فریم وعدسی عینک ،به علت تعرق و چربیهای صورت (بخصوص خانمها برای مصرف لوازم ارایشی و کرم )در ناحیه دسته ها و جا بینی باعث اکسیده شدن فلز و تغییر رنگ و خشک شدن کائو چو میشود .بهتر است روزانه عینک و عدسی را با کمی مایع شوینده رقیق شده شستشو داده و با دستمال نرم خشک کنید ، تا از نمای زشت بخاطر چرک و عرق بر روی جا بینی و دسته و دور شیشه جلو گیری شود 

۳-تعویض جا بینی های عینک و سر دسته عینک هر ۶ ماه لازم است .

۴-عینک خود رااز طرف شیشه بر روی سطوح قرار ندهید این کار باعث خش روی عدسی عینک میشود .

۵-از قرار دادن عینک بر روی داشبورد اتومبیل بعلت  نور و گرمای شدید خوداری کنید چون هم عدسی و هم فریم اسیب می بیند .

۵-عدسی جدید انتی بخاطر  پوشش شیمیائی که بر روی انها پوشانده شده است از حساسیت خاصی نصبت به گرمای مستقیم و مواد شیمیائی دارد،به همین علت از برخورد عدسی با مواد شوینده قوی ،بنزین،تینر،استون،تافت سر،لاک،گرمای سشوار و غیره خوداری کنید .

۶-عدسی های عینک خودتان را حتما با دستمال های مخصوص میکرو فایبر یا نرم و اسپری مخصوص تمیز کنید و از دستمال کاغذی استفاده نکنید .

۷-با خرید شما کار شما با عینک سازتان پایان نگرفته بلکه تازه شروع شده است و از این پس جهت نگهداری از عینک همواره باید در ارتباط باشید ،تا از خدمات رایگان تنظیم و بالانس عینک برخوردار شوید مسلما عینک ساز شما خوشحال خواهد شد که به شما خدمات رایگان در این موارد بدهد تا قبل از صدمه دیدن عینکتان پیشگیری کند .

۸-در صورتی که برای عینکتان حادثه ای پیش امد ،لطفا خود اقدامی انجام ندهید ،چون ممکن است کاری کنید که دیگر برای ترمیم خرابی کاری نشود انجام داد و این باعث خسارت مالی به شما میشود .حتما به عینک سازتان مراجعه کرده تا از تجربه او جهت این کار استفاده کنید .

آموزش

اموزش مراقبت از عینک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *